Joomla Free Template by FatCow Hosting

Wygrana UKS SMS Kielce

Trzecioligowi siatkarze UKS SMS-u Wybicki Kielce zwyciężyli w kolejnym spotkaniu ligowym. Tym razem odnieśli pewne zwycięstwo z jednym z najgroźniejszych rywali, Hetmanem Włoszczową, plasującym się obecnie na drugim miejscu w tabeli.

Pierwsze dwie partie poniedziałkowego spotkania były nerwowe, a o wygranej decydowały końcówki poszczególnych setów. W trzeciej odsłonie młodzi kieleccy siatkarze zdominowali przeciwników zagrywką, odrzucając ich od siatki i nie pozwalając rozwinąć się w ataku.

UKS SMS Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa Sekcja Siatkówki 3:0 (25:22, 25:21, 25:12)

UKS SMS Wybicki: Nowaczek, Grybek, Czaja, Kieras, Wójcik, Banaś, Kordowski (L), Jóźwik (L) oraz Śmietana, Polak, Gonera, Szczygieł, Żak.

Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Grzegorza Kowalczyka umocnili się na pozycji lidera tabeli - drużyna wygrała dotychczas wszystkie swoje spotkania. Siatkarze UKS-u Wybicki mają na koncie 18 punktów i tylko jeden przegrany set.

 

 

 

Odsłony: 272