Joomla Free Template by FatCow Hosting

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych w roku szkolnym 2014/15

 

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach zajęła III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się 26.09.2014 r., a najlepsi okazali się chłopcy z Zespołu Szkół Mechanicznych. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Nasza reprezentacja pobiegła w składzie: Karol Oczkowski, Dominik Żak, Michał Stępień, (wszyscy kl. 1al); Piotr Cheda (kl 2al); Albert Dziubek, Wojciech Supierz, Dominik Chmielarski, Kamil Blicharski, Krystian Zawadzki (wszyscy kl. 3al); Krzysztof Klimczak (kl. 1az). Zawodnicy rezerwowi: Dominik Wikło (kl. 3al), Gabriel Kaczmarski (kl. 1al)

Ostateczna kolejność:

  1. ZSM
  2. ZSZ nr 1
  3. ZSP nr 1

Opiekunem był  Marek Graba

>Zobacz zdjęcia<

 

Odsłony: 2077