Joomla Free Template by FatCow Hosting

V miejsce chłopców w mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych

27 września 2017 r. na stadionie leśnym odbyły się kolejne mistrzostwa kieleckich szkół
w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Rywalizowało 11 drużyn. W tym gronie nasza reprezentacja zajęła V miejsce. Najlepsi byli chłopcy z ZSM, na drugiej pozycji przybiegła reprezentacja ZSZ Nr 1, a na trzecim III L.O. W naszej sztafecie pobiegli: Dawid Więckowski, Filip Kruszec, Łukasz Król, Bartłomiej Równicki, Kacper Plech (wszyscy klasa 1al), Maksym Kaczmarski, Dominik Jaśkowski, Sebastian Arabasz (klasa 2al), Marcin Orliński (klasa 3al), Patryk Zając (klasa 3bl). Zawodnikiem rezerwowym był Karol Malec (klasa 1al), a opiekunem Marek Graba

Kolejność na mecie:

  1. ZSM w Kielcach
  2. ZSZ Nr 1 w Kielcach
  3. III L.O. „Norwid”
  4. VII L.O. „Piłsudski”
  5. ZSP Nr 1 w Kielcach

 

Odsłony: 1509