Joomla Free Template by FatCow Hosting

Sparing sportowej, piłkarskiej klasy pierwszej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Uczniowie klasy 1al naszej szkoły, a więc klasy sportowej o profilu piłka nożna 16.11.2017 r. rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami z Licealnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mecz został rozegrany w Ostrowcu na boisku
ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kolejowej. Uczniowie klasy 1al ze względu na kontuzje
i choroby  zostali wzmocnieni Piotrkiem Gospodarczykiem z klasy 1dl i Maksem Kaczmarskim z klasy 2al. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W pierwszej połowie w 21 minucie  po zamieszaniu po rzucie rożnym jeden z napastników ostrowieckich uderzył skutecznie do naszej bramki. Nasz zespól mimo optycznej przewagi długo nie potrafił stworzyć sytuacji bramkowej. Dopiero po przerwie
w 49 minucie po dograniu Filipa Kruszca z bliska celnie uderzył Szymon Wesołowski
i zdobył wyrównującą bramkę. Chłopcy ambitnie dążyli do zwycięskiej bramki i najlepszej okazji nie wykorzystał Jakub Kosiński, który po dośrodkowaniu Kuby Sołtysika z bliska starał się pokonać bramkarza gospodarzy.

 

LOSSM w Ostrowcu Św. – ZSP Nr 1 w Kielcach   1-1 (1-0)
bramki: 1-0 21’ rywal; 1-1 49’ Szymon Wesołowski

ZSP Nr 1 w Kielcach:
Piotr Gospodarczyk – Jakub Sołtysik, Karol Malec, Łukasz Król, Igor Ogonowski –   Maksym Kaczmarski, Bartłomiej Bębenek, Kacper Plech, Cezary Nawrot – Szymon Wesołowski, Filip Kruszec, oraz Damian Bydlosz, Oskar Gosek, Jakub Kosiński (zmiany powrotne)
opiekunowie: Marek Graba, Wiktor Krzystanek

 

 

 

Odsłony: 1477