Joomla Free Template by FatCow Hosting

Zapytanie ofertowe

Dotyczy projektu: „Mobilność zawodowa przyszłych pracowników branży budowlanej”


Nr umowy dofinansowania: POWERVET-2015-1-PL01-KA102-01693


Zapytanie ofertowe nr 1/POWER_VET/ 2016 o wartości szacunkowej nie przekraczającej progu stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.) określonego w art. 4 pkt 8 wymienionej ustawy.
W ramach realizowanego projektu „Mobilność zawodowa przyszłych pracowników branży budowlanej” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z zapytaniem o przedstawienie oferty cenowej dotyczącej zorganizowania podróży dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach.

 

Załączniki:

Zapytanie ofertowe - Pobierz

Załącznik 1 - Pobierz

Załącznik 2 - Pobierz

Załącznik 3 - Pobierz

Załącznik 4 - Pobierz

 
Odsłony: 1519