Joomla Free Template by FatCow Hosting

Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

Zdobyliśmy Mistrzostwo Kielc w piłce nożnej halowej chłopców

Zakończyła się kolejna edycja Mistrzostw Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej chłopców. Nasza reprezentacja chłopców okazała się najlepsza i zdobyła tytuł Mistrza Kielc.
Drugie miejsce wywalczyła drużyna V L.O. a trzecie VI L.O.

W roku szkolnym 2014/15 rywalizowało 17 kieleckich szkół. Zostały one podzielone na cztery grupy eliminacyjne, z każdej grupy do fazy finałowej awansowały dwa najlepsze zespoły. Nasza szkoła rywalizowała w grupie I mając za rywali Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1, III L.O. i Zespół Szkół Mechanicznych. Po zdobyciu awansu do fazy finałowej nasza reprezentacja rozegrała w tej części mistrzostw 6 kolejnych meczy z najlepszymi zespołami z grup II, III, IV.

Pełna informacja >>tutaj<<

>>Zobacz zdjęcia<<

 

Odsłony: 2080