Joomla Free Template by FatCow Hosting

IX Memoriał Henryka Sękowskiego

ZSB W RADOMIU NAJLEPSZY W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ KIELCE 2014 - IX MEMORIAŁ HENRYKA SĘKOWSKIEGO.

NASZE DWIE DRUŻYNY ZAJĘŁY MIEJSCA VII I X

W dniach 03-04.02.2014 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach (ul. Jagiellońska 90) oraz w hali sportowej MOSiR (ul. Krakowska 72)  odbyły się Mistrzostwa Polski Szkól Budowlanych w piłce nożnej halowej, IX Memoriał im. H. Sękowskiego (długoletniego nauczyciela w-f w tej szkole). Organizatorem byli dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach, Towarzystwo Kultury Fizycznej „Budowlani, MOSiR w Kielcach

Patronat nad tą coroczną  imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Sponsorami byli:

Urząd Miasta Kielce,  Wodociągi Kieleckie Spółka z o.o., Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Świętokrzyska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Korona Kielce S.A., Drukarnia Cyfrowa COMPUS, WIKAM  Kielce, RAIDER Kielce, Soccer City Kielce, Restauracja Zapiecek, Cukiernia Podhale, VENDING Kielce, PPHU Ubojnia Drobiu Grzegorz Boszczyk, Warzywa i Owoce Sylwia Mazurczak, Wytwórnia Wędlin KORREKT Grzegorz Jedliński

W Mistrzostwach wzięło udział 12 drużyn reprezentujących  następujące szkoły:

Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie, Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu, Zespół Szkół Zawodowych w Górze Kalwarii, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu,  Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespół Szkół Budowlanych „Chemobudowa” w Krakowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Rudzie Śląskiej, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach, Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących w Busko Zdrój, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach (dwa zespoły).

Zawody zostały przeprowadzone: eliminacje  systemem ,,grupowym” - trzy grupy po cztery zespoły; faza finałowa systemem każdy z każdym również w grupach - dwie najlepsze drużyny z każdej grupy grały
o miejsca I-VI, pozostałe o miejsca VII-XII

Wyniki fazy eliminacyjnej (03.02.2014 r.)

 

Wyniki grupy A: (hala ZSP nr 1 w Kielcach ul. Jagiellońska 90)

 

ZSP nr 1 Kielce I

ZSB Lublin

5 – 0

ZSB Radom

ZSP nr 6 Ruda Śl.

1 – 1

ZSP nr 1 Kielce I

ZSB Radom

3 – 4

ZSB Lublin

ZSP nr 6 Ruda Śl.

1 – 4

ZSP nr 1 Kielce I

ZSP nr 6 Ruda Śl.

2 – 2

ZSB Lublin

ZSB Radom

0 – 5

 

Tabela grupy A

punkty

bramki

1

ZSB Radom

7

10 - 4

2

ZSP nr 6 Ruda Śl.

5

7 – 4

3

ZSP nr 1 Kielce I

4

10 – 6

4

ZSB Lublin

0

1 – 14

 

Wyniki grupy B: (hala ZSP nr 1 w Kielcach ul. Jagiellońska 90)

 

ZSB Kraków

ZSZ Góra Kalwaria

1 – 2

ZSZ nr 1 Kielce

ZSB Poznań

2 – 5

ZSB Kraków

ZSZ nr 1 Kielce

3 – 0

ZSZ Góra Kalwaria

ZSB Poznań

1 – 5

ZSB Kraków

ZSB Poznań

1 – 6

ZSZ Góra Kalwaria

ZSZ nr 1 Kielce

3 – 1

 

Tabela grupy B

punkty

bramki

1

ZSB Poznań

9

16 – 4

2

ZSZ Góra Kalwaria

6

6 – 7

3

ZSB Kraków

3

5 – 8

4

ZSZ nr 1 Kielce

0

3 – 11

 

Wyniki grupy C: (hala MOSiR w Kielcach ul. Krakowska 72)

 

ZSP nr 1 Kielce II

ZSBiO Biłgoraj

0 – 7

ZSTiO Sandomierz

ZSTiO Busko Zdrój

0 – 4

ZSP nr 1 Kielce II

ZSTiO Sandomierz

4 – 2

ZSBiO Biłgoraj

ZSTiO Busko Zdrój

1 – 2

ZSP nr 1 Kielce II

ZSTiO Busko Zdrój

3 – 2

ZSBiO Biłgoraj

ZSTiO Sandomierz

2 – 1

 

Tabela grupy C

punkty

bramki

1

ZSBiO Biłgoraj

6

10 – 3

2

ZSTiO Busko Zdrój

6

8 – 4

3

ZSP nr 1 Kielce II

6

7 – 11

4

ZSTiO Sandomierz

0

3 – 10

 

 

Wyniki fazy finałowej wtorek (04.02.2014 r.)

 

o miejsca I – VI (hala ZSP nr 1 w Kielcach ul. Jagiellońska 90)

uwaga wyniki trzech pierwszych meczów to mecze z eliminacji zaliczone do fazy finałowej

 

ZSB Radom

ZSP nr 6 Ruda Śląska

1 – 1

ZSB Poznań

ZSZ Góra Kalwaria

5 – 1

ZSBiO Biłgoraj

ZSTiO Busko Zdrój

1 – 2

ZSB Radom

ZSZ Góra Kalwaria

3 – 2

ZSP nr 6 Ruda Śląska

ZSTiO Busko Zdrój

1 – 0

ZSB Poznań

ZSBiO Biłgoraj

1 – 0

ZSB Radom

ZSTiO Busko Zdrój

4 – 1

ZSZ Góra Kalwaria

ZSBiO Biłgoraj

3 – 2

ZSP nr 6 Ruda Śląska

ZSB Poznań

2 – 2

ZSB Radom

ZSBiO Biłgoraj

1 – 2

ZSTiO Busko Zdrój

ZSB Poznań

1 – 4

ZSZ Góra Kalwaria

ZSP nr 6 Ruda Śląska

1 – 1

ZSB Radom

ZSB Poznań

5 – 2

ZSBiO Biłgoraj

ZSP nr 6 Ruda Śląska

1 – 0

ZSTiO Busko Zdrój

ZSZ Góra Kalwaria

7 – 3

 

 

Tabela grupy finałowej o miejsca I-VI

pkt

bramki

 
 

1

ZSB Radom

10

14 –   8

 

2

ZSB Poznań

10

14 –   9

 

3

ZSBiO Biłgoraj

6

6 –   7

 

4

ZSTiO Busko Zdrój

6

11 – 13

 

5

ZSP nr 6 Ruda Śląska

6

5 –   5

 

6

ZSZ Góra Kalwaria

4

10 – 18

 

 

o miejsca VII – XII (hala MOSiR w Kielcach ul. Krakowska 72)

uwaga wyniki trzech pierwszych meczów to mecze z eliminacji zaliczone do fazy finałowej

 

ZSP nr 1 Kielce I

ZSB Lublin

5 – 0

ZSB Kraków

ZSZ nr 1 Kielce

3 – 0

ZSP nr 1 Kielce II

ZSTiO Sandomierz

4 – 2

ZSP nr 1 Kielce I

BIV ZSZ nr 1 Kielce

3 – 1

ZSB Lublin

ZSTiO Sandomierz

1 – 2

ZSB Kraków

ZSP nr 1 Kielce II

0 – 3

ZSP nr 1 Kielce I

ZSTiO Sandomierz

4 – 0

ZSZ nr 1 Kielce

ZSP nr 1 Kielce II

1 – 0

ZSB Lublin

ZSB Kraków

1 – 4

ZSP nr 1 Kielce I

ZSP nr 1 Kielce II

5 – 2

ZSTiO Sandomierz

ZSB Kraków

1 – 2

ZSZ nr 1 Kielce

ZSB Lublin

11 – 0

ZSP nr 1 Kielce I

ZSB Kraków

5 – 4

ZSP nr 1 Kielce II

ZSB Lublin

4 – 4

ZSTiO Sandomierz

ZSZ nr 1 Kielce

0 – 3

 

 

Tabela grupy finałowej
o miejsca VII-XII

pkt

bramki

 
 

1

ZSP Nr 1 Kielce I

15

22 –   7

 

2

ZSB Kraków

9

13 – 10

 

3

ZSZ Nr 1 Kielce

9

16 –   6

 

4

ZSP Nr 1 Kielce II

7

13 – 12

 

5

ZSTiO Sandomierz

3

5 – 14

 

6

ZSB Lublin

1

6 – 26

 

 

Ostateczna kolejność:

  1. ZSB Radom
  2. ZSB Poznań
  3. ZSBiO Biłgoraj
  4. ZSTiO Busko Zdrój
  5. ZSP nr 6 Ruda Śląska
  6. ZSZ Góra Kalwaria
  7. ZSP nr 1 Kielce I
  8. ZSB Kraków
  9. ZSZ nr 1 Kielce
  10. ZSP nr 1 Kielce II
  11. ZSTiO Sandomierz
  12. ZSB Lublin

 

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

  • Najlepszy zawodnik  – Krystian Orzechowski (ZSB Radom)
  • Najlepszy bramkarz  – Daniel Mężyk (ZSP nr 6 Ruda Śl.)
  • Najlepszy strzelec  – Mateusz Kądzielski (ZSTiO Busko Zdrój)

 

Specjalne wyróżnienia otrzymali:

  • Nagroda Fair Play – ZSB w Poznaniu
  • Nagroda za najpiękniejszą bramkę – Jakub Rudnicki (ZSB Poznań)

 

Reprezentacja ZSB w Radomiu wystąpiła w składzie: Grzegorz Górski, Michał Modzelewski, Damian Kozera, Krystian Orzechowski, Szymon Towarek, Patryk Kołodziejczyk, Mateusz Łoboda, Jakub Dąbrowski, Paweł Stefańczyk, Michał Boniek.

Opiekunami byli Jacek Wydra i Maciej Jachimkowski

 

Nasze drużyny wystąpiły w składach (w nawiasie liczba strzelonych bramek w turnieju):

ZSP nr 1/I: Robert Gieroń, Piotr Pietrzyk, Bartłomiej Salwa (2), Piotr Fortuna, Dominik Wikło (3), Kamil Mech (8), Krystian Zawadzki (2), Paweł Kmiecik (4), Łukasz Bęben (1), Kamil Blicharski (3), Arkadiusz Piotrowicz, Dawid Wójcik (4).

Opiekunowie – Marek Graba, Marek Mierzwa

ZSP nr 1/II (ZSZ Nr 6 w Kielcach): Damian Kmiecik, Grzegorz Napora (2), Bartosz Bernacki (4), Damian Śliz (1), Jakub Lech (3), Dominik Lasocki(3), Paweł Komisarczyk (3).

Opiekunowie – Artur Wierzba, Stanisław Stępień

IX Memoriał im. Henryka Sękowskiego
Odsłony: 1736