Joomla Free Template by FatCow Hosting

Mirosława Sarna w naszej szkole

12 grudnia 2017r. gościliśmy w naszej szkole panią Mirosławę Sarnę - uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich w Meksyku (1968r.) oraz złotą medalistkę Mistrzostw Europy w Atenach (1969r.). Uczniowie mieli okazję poznać wybitną byłą lekkoatletkę, a obecnie trenerkę w kieleckim klubie lekkoatletycznym. Pani Sarna opowiedziała o swoich największych sukcesach oraz o wielu wspaniałych chwilach, które były jej udziałem w czasach kariery. W trakcie spotkania młodzież miała okazję porozmawiać z mistrzynią o motywacji, cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do sukcesów sportowych. Młodzież przedstawiła również skecz pt. "Trening", który bardzo spodobał się naszemu gościowi. Szkolna Galeria Korytarz wzbogaciła się o portret pani Mirosławy Sarny

 

Odsłony: 884