Joomla Free Template by FatCow Hosting

Mistrzostwa Kielc w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

25.09.2017r odbyły się

Mistrzostwa Kielc w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

 Naszą szkołę reprezentowały:

  

  1. Wudyka Agata II a
  2. Zygmunt Weronika II a
  3. Śnioch Wiktoria I aT
  4. Juszczak Wiktoria I aT
  5. Ślefarska Dominika II d
  6. Dziewięcka Iga II a
  7. Trzebińska Anna I e
  8. Kmieć Katarzyna I b
  9. Witkowska Dominika III e
  10. Górska Wiktoria II e

 

 

 

                                                                                  Opieka: Monika Trela-Cudak

 

IX edycja "Kielce Biegają”

Dnia 21.10.2017r. odbyła się IX edycji ,,Kielce Biegają”

Naszą szkołę reprezentowali:

 

  1. Brzeska Klaudia
  2. Żak Patrycja
  3. Stępniewska Wiktoria
  4. Śnioch Wiktoria
  5. Gajdka Anna
  6. Bandura Wiktoria
  7. Kozieł Eliza
  8. Guzy Mateusz
  9. Kotarzewski Robert
  10. Wójcik Konrad
  11. Cudzik Patryk
  12. Reczyński Wiktor
  13. Sowa Patryk

 

Najlepsze 14 miejsce zajął Konrad Wójcik z kl. II AT

 

 

                                          Opieka: M. Trela-Cudak, Stanisław Stępień

 

DRUŻYNOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

DZIEWCZĘTA                                              CHŁOPCY

     IV MIEJSCE                                                 III MIEJSCE

                            

                                  

BIEG NA 100M                                                                                         BIEG NA 100M

  1. Obara Wiktoria 16.35                                                                  1. Rogula Paweł  12.09
  2. Juszczak Wiktoria   16.64                                                             2. Wójcik Konrad  12.25
  3. Majewska Weronika   15.40                                                          3. Równicki Bartłomiej  13.10

                                                                                                          

BIEG NA 400M                                                                                        BIEG NA 400M

  1. Śnioch Wiktoria 79.70                                                           1. Mreńca Dominik   58.68
  2. Kmieć Katarzyna 77.67                                                          2. Kosiorowski Krystian   60.08
  3. 3.Witkowska Dominika   77.78                                               3. Cudzik Patryk   68.04

                                                                                                         

SKOK W DAL                                                                                           SKOK W DAL

  1. Met Weronika   3.55                                                                    1. Sołtysiak Mateusz   5.78
  2. Kowalska Karolina  3.77                                                               2. OsobińskiJakub  5.09
  3. Malarczyk Karolina   4.04                                                             3. Stós Mateusz   5.39

 

PCHNIĘCIE KULĄ                                                                                   PCHNIĘCIE KULĄ

  1. Trzebińska Paulina 7.90                                                         1. Supierz Adam  10.71
  2. Sobczyk Agata        8.25                                                        2. Pocheć Albert   11.24
  3. Jas Julia 8.48                                                                        3. Kubicki Dawid   9.65

                                                                                                         

BIEG NA 800M                                                                                         BIEG NA 1500M

  1. Wudyka Agata        2.52                                                                1.Kordowski Jakub  6.23
  2. Zygmunt Weronika    2.53                                                              2. Zając Patryk 5.13
  3. Trzebińska Anna                                                                           3. Zawadzki Piotr 5.11

 

SZTAFETA 4X100M                                                                                SZTAFETA 4X100M

  1. Kowalska Karolina                                                                    1. Rogula Paweł 
  2. Majewska Weronika 60.00                                                        2. Sołtysiak Mateusz   48.88
  3. Wudyka Agata                                                                         3. Stós Mateusz         
  4. Kmieć Katarzyna                                                                      4. Mreńca Dominik 

 

 

 

 

 

 

                                                                    Opieka: M.Trela-Cudak,  Małgorzata Krawczyk                 

Koniec wakacji czas do szkoły

Niestety wakacje dobiegły końca. Pełni zapału i chęci do pracy wracamy do szkoły, by zdobywać wiedzę i poznawać nowych ludzi.

Na ten nowy rok szkolny życzymy Wam otwartości umysłów, wytrwałości w dążeniu do celu oraz radości z każdego nowego dnia w murach naszej szkoły!

Dzień Honorowego Dawcy Krwi

23 marca 2017 roku kolejny raz w naszej szkole odbył się Dzień Honorowego Dawcy Krwi. Młodzież celująco zdała egzamin dojrzałości społecznej włączając się w akcję i oddając ok. 13 litrów krwi. Nad pomyślnym przebiegiem akcji czuwały p. K. Skurska i p. A. Haś.

Bądź darem dla drugiego człowieka - oddawaj krew!

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH

W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ KIELCE 2017 -  XII MEMORIAŁ IM H. SĘKOWSKIEGO

 W dniu 30.01.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach (ul. Jagiellońska 90) oraz w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2 w Kielcach (Aleja Legionów 4 ) odbyły się Mistrzostwa Polski Szkól Budowlanych w piłce nożnej halowej, XII Memoriał im. H. Sękowskiego (długoletniego nauczyciela w-f w ZSP Nr 1 w Kielcach). Organizatorem byli dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach, Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kielcach.

Patronat nad tą coroczną  imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

W Mistrzostwach wzięło udział 10 drużyn reprezentujących  następujące szkoły:

Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkól Zawodowych w Górze Kalwarii, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej, Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie, Zespół Szkół Budowlano-Technicznych w Stargardzie, Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących w Sandomierzu, Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku Kam., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach.

 Zawody zostały przeprowadzone systemem:

eliminacje - systemem ,,grupowym” - dwie grupy po pięć zespołów; grupy eliminacyjne ustalono drogą losowania w dniu 25.01.2017 r., które  można było obserwować na żywo tzw Live Stream – konferencja;  najlepsze zespoły z poprzedniego roku – ZSP Nr 1 w Kielcach i ZSOiZ w Limanowej zostały rozstawione w trakcie losowania.

faza finałowa - zespoły które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupie zagrały w półfinale (zwycięzca grupy A z drugą drużyną grupy B i druga drużyna z grupy A ze zwycięzcą grupy B); zespoły, które wygrały półfinały zagrały o I miejsce, a pokonani o III miejsce; zespoły które w fazie grupowej zajęły  trzecie miejsce zagrały o V miejsce w turnieju i odpowiednio zespoły z czwartego miejsca o VII miejsce, a zespoły z piątego miejsca o IX miejsce  

 

Wyniki fazy eliminacyjnej

 

Wyniki grupy A:

(hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

 

Wyniki grupy B:

(hala ZSP Nr 2 w Kielcach ul . Aleja Legionów 4)

 

ZSB Olsztyn

ZSP Nr 1 Kielce

5 -1

 

ZSZ Nr 1 Kielce

ZSOiZ Limanowa

1 - 2

ZSTiO Sandomierz

ZSB Poznań

1 - 2

 

ZST Skarżysko Kam

ZSB-T Stargard

0 - 1

ZS Nr 1 Wieluń

ZSP Nr 1 Kielce

0 - 8

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSOiZ Limanowa

1 - 3

ZSB Olsztyn

ZSTiO Sandomierz

2 - 0

 

ZSZ Nr 1 Kielce

ZST Skarżysko Kam

1 - 1

ZS Nr 1 Wieluń

ZSB Poznań

1 - 3

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSB-T Stargard

3 - 0

ZSP Nr 1 Kielce

ZSTiO Sandomierz

8 - 1

 

ZSOiZ Limanowa

ZST Skarżysko Kam

1 - 0

ZS Nr 1 Wieluń

ZSTiO Sandomierz

4 - 3

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZST Skarżysko Kam

0 - 1

ZSB Poznań

ZSB Olsztyn

2 - 3

 

ZSB-T Stargard

ZSZ Nr 1 Kielce

5 - 5

ZS Nr 1 Wieluń

ZSB Olsztyn

2 - 2

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSZ Nr 1 Kielce

0 - 2

ZSB Poznań

ZSP Nr 1 Kielce

2 - 3

 

ZSB-T Stargard

ZSOiZ Limanowa

1 - 4

 

Tabela grupy A

punkty

bramki

 

Tabela grupy B

punkty

bramki

1

ZSB Olsztyn

10

12 - 5

 

1

ZSOiZ Limanowa

12

10 - 3

2

ZSP Nr 1 Kielce

9

20 - 8

 

2

ZSZ Nr 1 Kielce

5

9 - 8

3

ZSB Poznań

6

9 - 8

 

3

ZSB-T Stargard

4

7 - 12

4

ZS Nr 1 Wieluń

4

7 - 16

 

4

ZST Skarżysko Kam

4

2 - 3

5

ZSTiO Sandomierz

0

5 - 16

 

5

ZSZ Góra Kalwaria

3

4 - 6

 

Wyniki fazy finałowej

 

(hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

mecz półfinałowy AII - BI

ZSP Nr 1 Kielce

ZSOiZ Limanowa

7 - 3

mecz półfinałowy AI - BII

ZSB Olsztyn

ZSZ Nr 1 Kielce

4 - 2

mecz o miejsce IX

ZSTiO Sandomierz

ZSZ Góra Kalwaria

3 - 1

mecz o miejsce VII

ZS Nr 1 Wieluń 

ZST Skarżysko Kam

1 - 4

mecz o miejsce V

ZSB Poznań       

ZSB-T Stargard

2 - 0

mecz finałowy o III miejsce

ZSOiZ Limanowa

ZSZ Nr 1 Kielce

4 - 4 (karne 4 - 3)

mecz finałowy o I miejsce

ZSP Nr 1 Kielce

ZSB Olsztyn

2 - 2 (karne 3 - 2)

 

 

 

Ostateczna kolejność:

 

 

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

1

ZSP Nr 1 Kielce

  •  

najlepszy zawodnik: 

Marcin Bednarczyk

(ZSOiZ Limanowa)

2

ZSB Olsztyn

 

3

ZSOiZ Limanowa

 

 

 

4

ZSZ Nr 1 Kielce

  •  

najlepszy bramkarz:

Paweł Brzozowski

(ZSB Olsztyn)

5

ZSB Poznań

 

6

ZSB-T Stargard

 

 

 

7

ZST Skarżysko Kam

  •  

najlepszy

strzelec: 

Piotr Pierzchała

(ZSP Nr 1 Kielce)

zdobył 15 bramek

8

ZS Nr 1 Wieluń

 

9

ZSTiO Sandomierz

 

 

10

ZSZ Góra Kalwaria

 

 

 

 Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kielcach wystąpiła w składzie:  Szymon Pietras, Damian Krążek, Piotr Pierzchała, Hubert Wojsa, Przemysław Herod, Dawid Pierzak, Patryk Lisowski, Marcin Orliński, Krystian Wojtal, Karol Kuza

Opiekun: Marek Graba

 

 

Wyjaz stolarzy do Niestachowa

24.01.2017 r. uczniowie kierunku Stolarz odwiedzili zakład zakład produkcyjny okien i drzwi w Niestachowie.

Prace na stolarni

Pełne zaangażowanie stolarzy oraz ich wyroby...