Joomla Free Template by FatCow Hosting

Przez Sport na Politechnikę

II miejsce reprezentacji chłopców na turnieju piłki nożnej halowej
„Przez Sport na Politechnikę”

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej halowej 07.12.2107 r. wzięła udział w tradycyjnym turnieju „Przez Sport na Politechnikę”. Biorą w nim udział reprezentacje kieleckich szkól licealnych i techników oraz studenci Politechniki Świętokrzyskiej. W tym roku obok naszej drużyny uczestniczyli również chłopcy ze „Słowaka”, „Piłsudskiego”, „Ściegiennego” „Zgody” i Politechniki Świętokrzyskiej. Eliminacje odbyły się w dwóch grupach trzyzespołowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Nasza reprezentacja po dwóch wygranych w grupie nad „Piłsudskim” 3-1 i „Zgodą” 2-1 z pierwszego miejsca awansowała do półfinału. Tu okazała się lepsza od „Słowaka” 3-1 i w finale ponownie zagrała z chłopcami z VII L.O. Tym razem rywale okazali się lepsi i nasz zespół zajął II miejsce. Indywidualne wyróżnienie za najlepszego strzelca turnieju otrzymał Piotr Pierzchała.

Wyniki meczy eliminacyjnych:

Grupa A:
VI l.O. – V L.O.    3 – 1
AZS Politechnika – VI L.O.   2 – 0
 AZS Politechnika – V L.O.   1 – 2

Grupa B:
ZSP Nr 1 – VII L.O.     3 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała 2, Kunat
 ZSP Nr 1 – ZSZ Nr 1     2 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała , Mazurek
VII L.O. – ZSZ Nr 1      2 – 0

Półfinały:
ZSP Nr 1 – VI L.O.     3 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała, Pierzak, Orliński
AZS Politechnika – VII L.O.   2 – 2 karne 2 – 3

Finały:
o V miejsce
  V L.O. – ZSZ Nr 1      4 – 0
o III miejsce  AZS Politechnika – VI L.O.   1 – 3
o I miejsce  ZSP Nr 1 – VII L.O.     0 – 3  

W reprezentacji grali uczniowie klasy 3al: Kamil Karkusiewicz, Piotr Pierzchała, Bartosz Kunat, Szymon Pietras, Damian Krążek, Michał Mazurek, Przemysław Herod, Piotr Zawadzki, Marcin Orliński, Mateusz Kasperek, Dawid Pierzak, Mateusz Sołtysiak, Patryk Lisowski.
Opiekunem był Marek Graba

 

Odsłony: 1249