Joomla Free Template by FatCow Hosting

DRUŻYNOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

DZIEWCZĘTA                                              CHŁOPCY

     IV MIEJSCE                                                 III MIEJSCE

                            

                                  

BIEG NA 100M                                                                                         BIEG NA 100M

  1. Obara Wiktoria 16.35                                                                  1. Rogula Paweł  12.09
  2. Juszczak Wiktoria   16.64                                                             2. Wójcik Konrad  12.25
  3. Majewska Weronika   15.40                                                          3. Równicki Bartłomiej  13.10

                                                                                                          

BIEG NA 400M                                                                                        BIEG NA 400M

  1. Śnioch Wiktoria 79.70                                                           1. Mreńca Dominik   58.68
  2. Kmieć Katarzyna 77.67                                                          2. Kosiorowski Krystian   60.08
  3. 3.Witkowska Dominika   77.78                                               3. Cudzik Patryk   68.04

                                                                                                         

SKOK W DAL                                                                                           SKOK W DAL

  1. Met Weronika   3.55                                                                    1. Sołtysiak Mateusz   5.78
  2. Kowalska Karolina  3.77                                                               2. OsobińskiJakub  5.09
  3. Malarczyk Karolina   4.04                                                             3. Stós Mateusz   5.39

 

PCHNIĘCIE KULĄ                                                                                   PCHNIĘCIE KULĄ

  1. Trzebińska Paulina 7.90                                                         1. Supierz Adam  10.71
  2. Sobczyk Agata        8.25                                                        2. Pocheć Albert   11.24
  3. Jas Julia 8.48                                                                        3. Kubicki Dawid   9.65

                                                                                                         

BIEG NA 800M                                                                                         BIEG NA 1500M

  1. Wudyka Agata        2.52                                                                1.Kordowski Jakub  6.23
  2. Zygmunt Weronika    2.53                                                              2. Zając Patryk 5.13
  3. Trzebińska Anna                                                                           3. Zawadzki Piotr 5.11

 

SZTAFETA 4X100M                                                                                SZTAFETA 4X100M

  1. Kowalska Karolina                                                                    1. Rogula Paweł 
  2. Majewska Weronika 60.00                                                        2. Sołtysiak Mateusz   48.88
  3. Wudyka Agata                                                                         3. Stós Mateusz         
  4. Kmieć Katarzyna                                                                      4. Mreńca Dominik 

 

 

 

 

 

 

                                                                    Opieka: M.Trela-Cudak,  Małgorzata Krawczyk                 

Odsłony: 1191