Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Mistrzostwa Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc -III L.O
Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kurtek i Krystian Pocheć.

Opieka M. Trela-Cudak

Wojewódzkie Szkolne Zawody Strzeleckie

Wojewódzkie Szkolne Zawody Strzeleckie o puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Jabłońska, Wiktoria Popiel, Weronika Kojac, Adrian Bugajski, Stanisław Wira, Jan Suwała.  Uczniowie zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej, a Adrian Bugajski III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Opieka: Monika Trela-Cudak

Protokół przebiegu testu sprawnościowego 5 i 6 czerwca 2018 r. piłka ręczna

Protokół z przebiegu egzaminu sprawnościowego dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do oddziału mistrzostwa sportowego X Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kielcach w roku szkolnym 2018/2019 przeprowadzonym w dniu 5-6 czerwca 2018r.

Stwierdza się iż w wyniku przeprowadzenia egzaminu sprawnościowego dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do liceum, do oddziału mistrzostwa sportowego o profilu piłka ręczna poszczególni kandydaci otrzymali następujące oceny:

l.p. Imię i nazwisko zaliczono/niezaliczono
1 Aleks Kosak Zaliczono
2 Paweł Kotowski Zaliczono
3 Jakub Kowalczyk Zaliczono
4 Daniel Paluch Zaliczono
5 Jakub Janus Zaliczono
6 Maksym Kosak Zaliczono
7 Kacper Palutkiewicz Zaliczono
8 Szymon Detka Zaliczono
9 Kinga Kijas Zaliczono
10 Aleksandra Szczepańska       Zaliczono

Test sprawnościowy odbył się zgodnie z warunkami zawartymi w Szkolnym Regulaminie Rekrutacji do X Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach

Protokół przebiegu testu sprawnościowego 25 i 26 kwietnia 2018 r. piłka ręczna

Protokół z przebiegu egzaminu sprawnościowego dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do oddziału mistrzostwa sportowego X Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kielcach w roku szkolnym 2018/2019 przeprowadzonym w dniu 25-26 kwietnia 2018r.

l.p. Imię i nazwisko zaliczono/niezaliczono
1 Patryk Iskra Zaliczono
2 Zbigniew Duda Zaliczono
3 Jakub Majcher Zaliczono
4 Katarzyna Milewicz Zaliczono
5 Milena Glińska Zaliczono
6 Filip Niedzielski Zaliczono
7 Jakub Kułaga Zaliczono

Protokół przebiegu testu sprawnościowego 5 i 6 czerwca 2018 r.

Stwierdza, się iż w wyniku przeprowadzenia egzaminu sprawnościowego dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do liceum, do oddziału mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna, poszczególni kandydaci otrzymali oceny:

L.p. Imię i nazwisko Zaliczono/Nie zaliczono
1 Maksymilian Bąk Niezaliczono
2 Patryk Gądek Niezaliczono
3 Bartosz Celary Zaliczono
4 Bartłomiej Soczomski Zaliczono
5 Adrian Kudelski Zaliczono
6 Filip Powroźnik Zaliczono
7 Emil Żółtowski Zaliczono
8 Kacper Plichta Zaliczono
9 Bartosz Pokrzepa Zaliczono
10 Krystian Czaja Zaliczono