Joomla Free Template by FatCow Hosting

Przez Sport na Politechnikę

II miejsce reprezentacji chłopców na turnieju piłki nożnej halowej
„Przez Sport na Politechnikę”

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej halowej 07.12.2107 r. wzięła udział w tradycyjnym turnieju „Przez Sport na Politechnikę”. Biorą w nim udział reprezentacje kieleckich szkól licealnych i techników oraz studenci Politechniki Świętokrzyskiej. W tym roku obok naszej drużyny uczestniczyli również chłopcy ze „Słowaka”, „Piłsudskiego”, „Ściegiennego” „Zgody” i Politechniki Świętokrzyskiej. Eliminacje odbyły się w dwóch grupach trzyzespołowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Nasza reprezentacja po dwóch wygranych w grupie nad „Piłsudskim” 3-1 i „Zgodą” 2-1 z pierwszego miejsca awansowała do półfinału. Tu okazała się lepsza od „Słowaka” 3-1 i w finale ponownie zagrała z chłopcami z VII L.O. Tym razem rywale okazali się lepsi i nasz zespół zajął II miejsce. Indywidualne wyróżnienie za najlepszego strzelca turnieju otrzymał Piotr Pierzchała.

Wyniki meczy eliminacyjnych:

Grupa A:
VI l.O. – V L.O.    3 – 1
AZS Politechnika – VI L.O.   2 – 0
 AZS Politechnika – V L.O.   1 – 2

Grupa B:
ZSP Nr 1 – VII L.O.     3 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała 2, Kunat
 ZSP Nr 1 – ZSZ Nr 1     2 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała , Mazurek
VII L.O. – ZSZ Nr 1      2 – 0

Półfinały:
ZSP Nr 1 – VI L.O.     3 – 1   bramki dla naszej drużyny: Pierzchała, Pierzak, Orliński
AZS Politechnika – VII L.O.   2 – 2 karne 2 – 3

Finały:
o V miejsce
  V L.O. – ZSZ Nr 1      4 – 0
o III miejsce  AZS Politechnika – VI L.O.   1 – 3
o I miejsce  ZSP Nr 1 – VII L.O.     0 – 3  

W reprezentacji grali uczniowie klasy 3al: Kamil Karkusiewicz, Piotr Pierzchała, Bartosz Kunat, Szymon Pietras, Damian Krążek, Michał Mazurek, Przemysław Herod, Piotr Zawadzki, Marcin Orliński, Mateusz Kasperek, Dawid Pierzak, Mateusz Sołtysiak, Patryk Lisowski.
Opiekunem był Marek Graba

 

Wyniki VII Turnieju Halowej Piłki Nożnej

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY

VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH NR 1W KIELCACH (08.12.2017 r.)

 

Odbyły się kolejne mistrzostwa szkoły w piłce nożnej halowej. Udział wzięło 16 drużyn. W tym gronie w grupie C zagrała reprezentacja dziewcząt naszej szkoły.
W eliminacjach rywalizowano w czterech grupach, a zwycięscy grup awansowali do fazy finałowej. Zgodnie z oczekiwaniem najlepsi okazali się uczniowie klasy 3al sportowej. Wśród klas niesportowych najlepsze miejsce uzyskali chłopcy z klasy „mundurowej” 3el.

 

wyniki meczy eliminacyjnych

 

tabele grup eliminacyjnych

klasa 3al/I 

klasa 2al

5-3

 

tabela grupy A

klasa 3al/II

klasa 2al

2-5

 

miejsce

drużyna

punkty

bramki

klasa 3al/I

klasa 3al/II

5-2

 

1

klasa 3al/I 

10

14-5

klasa 1at

klasa 2at

0-4

 

2

klasa 2al

9

15-9

klasa 1el

klasa 2el

1-2

 

3

klasa 3al/II

4

8-13

klasa 3el

dziewczęta

4-1

 

4

klasa 1al/I

2

5-10

klasa 3bl

klasa 1az

3-0

 

5

klasa 1al/II

1

5-10

klasa 2az

klasa 3dl

4-0

 

tabela grupy B

klasa 1al/I

klasa 3al/I 

1-1

 

1

klasa 2at

6

8-0

klasa 1al/II

klasa 3al/II 

2-2

 

2-3

klasa 1at

1

0-4

klasa 2at

klasa 3at

4-0

 

2-3

klasa 3at

1

0-4

klasa 1al/I

klasa 1al/II

2-2

 

tabela grupy C

klasa 1el

dziewczęta

1-0

 

1

klasa 3el

9

12-2

klasa 2el

klasa 3el

0-5

 

2

klasa 2el

6

4-7

klasa 3bl

klasa 2az

1-2

 

3

klasa 1el

3

3-5

klasa 1az

klasa 3dl

4-0

 

4

dziewczęta

0

2-7

klasa 2al

klasa 1al/II

3-1

 

tabela grupy D

klasa 1al/I

klasa 3al/II 

1-3

 

1

klasa 2az

9

12-2

klasa 1at

klasa 3at

0-0

 

2

klasa 3bl

3

4-5

klasa 1el

klasa 3el

1-3

 

3

klasa 2az

3

5-9

klasa 2el

dziewczęta

2-1

 

4

klasa 3dl

0

0-11

klasa 1az

klasa 2az

1-6

 

 

 

 

 

klasa 3bl

klasa 3dl

obustronny walkower

 

 

 

 

 

klasa 3al/I 

klasa 1al/II

3-0 (walkower)

 

 

 

 

 

klasa 1al/I

klasa 2al

1-4

 

 

 

 

 

 

 PÓŁFINAŁ O MISTRZOSTWO SZKOŁY

 

klasa 3al/I

klasa 2at

7-0

klasa 3el

klasa 2az

2-0

 

FINAŁ O MISTRZOSTWO SZKOŁY

 

klasa 3al/I

klasa 3el

6-0

 

Ostateczna kolejność:

1. klasa 3al/I

2. klasa 3el

3-4.  klasa 2at, klasa 2az

 

Najlepsze klasy reprezentowali uczniowie:

 

klasa1al/I – Piotr Pierzchałą, Piotr Zawadzki, Przemysław Herod, Patryk Lisowski, Dawid Pierzak, Mateusz Sołtysiak, Marcin Orliński, Jakub Dulewicz

 

klasa 3el – Wiktor Gołuchowski, Adam Oleś, Wiktor Wojciechowski, Adrian Stępień, Olek  Sarkowicz, Jakub Bujak, Karol Adamczyk, Jakub Waśkiewicz, Daniek Weroniczak

 

klasa 2at – Marcin Matys, Dominik Borowski, Filip Żubrowski, Jakub Kowalczyk, Jakub Kuza, Przemysław Wojciechowski, Konrad Wójcik, Paweł Góźdź 

 

klasa 2az – Patryk Głowacki, Jakub Adamiec, Adam Kucharczyk, Zbigniew Stefańczyk, Krzysztof Białoskórski, Krystian Majewski, Bartek Lis

 

 

 

Mistrzostwa Kielc w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

25.09.2017r odbyły się

Mistrzostwa Kielc w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

 Naszą szkołę reprezentowały:

  

  1. Wudyka Agata II a
  2. Zygmunt Weronika II a
  3. Śnioch Wiktoria I aT
  4. Juszczak Wiktoria I aT
  5. Ślefarska Dominika II d
  6. Dziewięcka Iga II a
  7. Trzebińska Anna I e
  8. Kmieć Katarzyna I b
  9. Witkowska Dominika III e
  10. Górska Wiktoria II e

 

 

 

                                                                                  Opieka: Monika Trela-Cudak

 

IX edycja "Kielce Biegają”

Dnia 21.10.2017r. odbyła się IX edycji ,,Kielce Biegają”

Naszą szkołę reprezentowali:

 

  1. Brzeska Klaudia
  2. Żak Patrycja
  3. Stępniewska Wiktoria
  4. Śnioch Wiktoria
  5. Gajdka Anna
  6. Bandura Wiktoria
  7. Kozieł Eliza
  8. Guzy Mateusz
  9. Kotarzewski Robert
  10. Wójcik Konrad
  11. Cudzik Patryk
  12. Reczyński Wiktor
  13. Sowa Patryk

 

Najlepsze 14 miejsce zajął Konrad Wójcik z kl. II AT

 

 

                                          Opieka: M. Trela-Cudak, Stanisław Stępień

 

DRUŻYNOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

DZIEWCZĘTA                                              CHŁOPCY

     IV MIEJSCE                                                 III MIEJSCE

                            

                                  

BIEG NA 100M                                                                                         BIEG NA 100M

  1. Obara Wiktoria 16.35                                                                  1. Rogula Paweł  12.09
  2. Juszczak Wiktoria   16.64                                                             2. Wójcik Konrad  12.25
  3. Majewska Weronika   15.40                                                          3. Równicki Bartłomiej  13.10

                                                                                                          

BIEG NA 400M                                                                                        BIEG NA 400M

  1. Śnioch Wiktoria 79.70                                                           1. Mreńca Dominik   58.68
  2. Kmieć Katarzyna 77.67                                                          2. Kosiorowski Krystian   60.08
  3. 3.Witkowska Dominika   77.78                                               3. Cudzik Patryk   68.04

                                                                                                         

SKOK W DAL                                                                                           SKOK W DAL

  1. Met Weronika   3.55                                                                    1. Sołtysiak Mateusz   5.78
  2. Kowalska Karolina  3.77                                                               2. OsobińskiJakub  5.09
  3. Malarczyk Karolina   4.04                                                             3. Stós Mateusz   5.39

 

PCHNIĘCIE KULĄ                                                                                   PCHNIĘCIE KULĄ

  1. Trzebińska Paulina 7.90                                                         1. Supierz Adam  10.71
  2. Sobczyk Agata        8.25                                                        2. Pocheć Albert   11.24
  3. Jas Julia 8.48                                                                        3. Kubicki Dawid   9.65

                                                                                                         

BIEG NA 800M                                                                                         BIEG NA 1500M

  1. Wudyka Agata        2.52                                                                1.Kordowski Jakub  6.23
  2. Zygmunt Weronika    2.53                                                              2. Zając Patryk 5.13
  3. Trzebińska Anna                                                                           3. Zawadzki Piotr 5.11

 

SZTAFETA 4X100M                                                                                SZTAFETA 4X100M

  1. Kowalska Karolina                                                                    1. Rogula Paweł 
  2. Majewska Weronika 60.00                                                        2. Sołtysiak Mateusz   48.88
  3. Wudyka Agata                                                                         3. Stós Mateusz         
  4. Kmieć Katarzyna                                                                      4. Mreńca Dominik 

 

 

 

 

 

 

                                                                    Opieka: M.Trela-Cudak,  Małgorzata Krawczyk                 

Koniec wakacji czas do szkoły

Niestety wakacje dobiegły końca. Pełni zapału i chęci do pracy wracamy do szkoły, by zdobywać wiedzę i poznawać nowych ludzi.

Na ten nowy rok szkolny życzymy Wam otwartości umysłów, wytrwałości w dążeniu do celu oraz radości z każdego nowego dnia w murach naszej szkoły!

Dzień Honorowego Dawcy Krwi

23 marca 2017 roku kolejny raz w naszej szkole odbył się Dzień Honorowego Dawcy Krwi. Młodzież celująco zdała egzamin dojrzałości społecznej włączając się w akcję i oddając ok. 13 litrów krwi. Nad pomyślnym przebiegiem akcji czuwały p. K. Skurska i p. A. Haś.

Bądź darem dla drugiego człowieka - oddawaj krew!

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH

W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ KIELCE 2017 -  XII MEMORIAŁ IM H. SĘKOWSKIEGO

 W dniu 30.01.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach (ul. Jagiellońska 90) oraz w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2 w Kielcach (Aleja Legionów 4 ) odbyły się Mistrzostwa Polski Szkól Budowlanych w piłce nożnej halowej, XII Memoriał im. H. Sękowskiego (długoletniego nauczyciela w-f w ZSP Nr 1 w Kielcach). Organizatorem byli dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach, Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kielcach.

Patronat nad tą coroczną  imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

W Mistrzostwach wzięło udział 10 drużyn reprezentujących  następujące szkoły:

Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkól Zawodowych w Górze Kalwarii, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Kielcach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej, Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie, Zespół Szkół Budowlano-Technicznych w Stargardzie, Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących w Sandomierzu, Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku Kam., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach.

 Zawody zostały przeprowadzone systemem:

eliminacje - systemem ,,grupowym” - dwie grupy po pięć zespołów; grupy eliminacyjne ustalono drogą losowania w dniu 25.01.2017 r., które  można było obserwować na żywo tzw Live Stream – konferencja;  najlepsze zespoły z poprzedniego roku – ZSP Nr 1 w Kielcach i ZSOiZ w Limanowej zostały rozstawione w trakcie losowania.

faza finałowa - zespoły które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupie zagrały w półfinale (zwycięzca grupy A z drugą drużyną grupy B i druga drużyna z grupy A ze zwycięzcą grupy B); zespoły, które wygrały półfinały zagrały o I miejsce, a pokonani o III miejsce; zespoły które w fazie grupowej zajęły  trzecie miejsce zagrały o V miejsce w turnieju i odpowiednio zespoły z czwartego miejsca o VII miejsce, a zespoły z piątego miejsca o IX miejsce  

 

Wyniki fazy eliminacyjnej

 

Wyniki grupy A:

(hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

 

Wyniki grupy B:

(hala ZSP Nr 2 w Kielcach ul . Aleja Legionów 4)

 

ZSB Olsztyn

ZSP Nr 1 Kielce

5 -1

 

ZSZ Nr 1 Kielce

ZSOiZ Limanowa

1 - 2

ZSTiO Sandomierz

ZSB Poznań

1 - 2

 

ZST Skarżysko Kam

ZSB-T Stargard

0 - 1

ZS Nr 1 Wieluń

ZSP Nr 1 Kielce

0 - 8

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSOiZ Limanowa

1 - 3

ZSB Olsztyn

ZSTiO Sandomierz

2 - 0

 

ZSZ Nr 1 Kielce

ZST Skarżysko Kam

1 - 1

ZS Nr 1 Wieluń

ZSB Poznań

1 - 3

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSB-T Stargard

3 - 0

ZSP Nr 1 Kielce

ZSTiO Sandomierz

8 - 1

 

ZSOiZ Limanowa

ZST Skarżysko Kam

1 - 0

ZS Nr 1 Wieluń

ZSTiO Sandomierz

4 - 3

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZST Skarżysko Kam

0 - 1

ZSB Poznań

ZSB Olsztyn

2 - 3

 

ZSB-T Stargard

ZSZ Nr 1 Kielce

5 - 5

ZS Nr 1 Wieluń

ZSB Olsztyn

2 - 2

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSZ Nr 1 Kielce

0 - 2

ZSB Poznań

ZSP Nr 1 Kielce

2 - 3

 

ZSB-T Stargard

ZSOiZ Limanowa

1 - 4

 

Tabela grupy A

punkty

bramki

 

Tabela grupy B

punkty

bramki

1

ZSB Olsztyn

10

12 - 5

 

1

ZSOiZ Limanowa

12

10 - 3

2

ZSP Nr 1 Kielce

9

20 - 8

 

2

ZSZ Nr 1 Kielce

5

9 - 8

3

ZSB Poznań

6

9 - 8

 

3

ZSB-T Stargard

4

7 - 12

4

ZS Nr 1 Wieluń

4

7 - 16

 

4

ZST Skarżysko Kam

4

2 - 3

5

ZSTiO Sandomierz

0

5 - 16

 

5

ZSZ Góra Kalwaria

3

4 - 6

 

Wyniki fazy finałowej

 

(hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

mecz półfinałowy AII - BI

ZSP Nr 1 Kielce

ZSOiZ Limanowa

7 - 3

mecz półfinałowy AI - BII

ZSB Olsztyn

ZSZ Nr 1 Kielce

4 - 2

mecz o miejsce IX

ZSTiO Sandomierz

ZSZ Góra Kalwaria

3 - 1

mecz o miejsce VII

ZS Nr 1 Wieluń 

ZST Skarżysko Kam

1 - 4

mecz o miejsce V

ZSB Poznań       

ZSB-T Stargard

2 - 0

mecz finałowy o III miejsce

ZSOiZ Limanowa

ZSZ Nr 1 Kielce

4 - 4 (karne 4 - 3)

mecz finałowy o I miejsce

ZSP Nr 1 Kielce

ZSB Olsztyn

2 - 2 (karne 3 - 2)

 

 

 

Ostateczna kolejność:

 

 

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

1

ZSP Nr 1 Kielce

  •  

najlepszy zawodnik: 

Marcin Bednarczyk

(ZSOiZ Limanowa)

2

ZSB Olsztyn

 

3

ZSOiZ Limanowa

 

 

 

4

ZSZ Nr 1 Kielce

  •  

najlepszy bramkarz:

Paweł Brzozowski

(ZSB Olsztyn)

5

ZSB Poznań

 

6

ZSB-T Stargard

 

 

 

7

ZST Skarżysko Kam

  •  

najlepszy

strzelec: 

Piotr Pierzchała

(ZSP Nr 1 Kielce)

zdobył 15 bramek

8

ZS Nr 1 Wieluń

 

9

ZSTiO Sandomierz

 

 

10

ZSZ Góra Kalwaria

 

 

 

 Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kielcach wystąpiła w składzie:  Szymon Pietras, Damian Krążek, Piotr Pierzchała, Hubert Wojsa, Przemysław Herod, Dawid Pierzak, Patryk Lisowski, Marcin Orliński, Krystian Wojtal, Karol Kuza

Opiekun: Marek Graba